4 Ekim 2016 Salı

Boğa burcu günlük yorum 05.10.2016

boğa burcu günlük yorum 05.10.2016

Sevgili boğa burcu ilişkimizin bazı sorunlardan dolayı gerginlikler yaşanıyor bunu zararsız hale gitirmek sizin elinizde partnerinizin at gözlüğü ile bakışı sizi oldukça sinirlendiyor o anlamıyorsa siz yönlendirin.
Beyninizin içinde  okadar yoğunluk varki düşünce kirliliğini yok etmeniz gerekiyor beyninizde olumsuz ve gerici düşünceleri bir an önce terk etmelisiniz size çok zarar veriyor fark edin artık.Kafanızda çok sorunlar var bu sorunları gidermenin en iyi yolu kendinizi meşkul edecek işlere yogunlasın işinize okadar çok yogunlasınki sadece işinizi düşünün başka  bir şey düşünmeyin en azından evinizin içinde ki işlerede yogunlasabilirsiniz.Enerjiniz güzel ama düşüncelerinizdeki sorunlar bu enerjini kullanmanıza engel oluyor.Unutmayın hayatı siz yönlendirin yoksa o yönlendirir sizi.
En azından şehirden uzaklaşmak orman havası deniz havası yani doğaya açılın sizin bu çok faydalı olacaktır.Tertemiz oksijeni içinize çekin rahatlayın beyninize oksijen gitsin..
Bazen çok kararsız oluyorsunuz ilişki içinde kararsıızlıklar sizi çok yoruyor.Net olmalısınız.Kimse kısa bir ilişki istemez uzun süreli ister tabi bunu yapmakta yine insanın kendi elinde seçimleri öyle güzel yapınki sizi yormasın üzmesin kırmasın incitmesin sırf tukular için arzular için istekler için ilişki yaşamayın sadece sizi mutlu edebilecek sizi anlayabilecek birisi olmalı..
Sizin fikirleriniz değerleriniz çok öenmli sadece düzgün kulanın...

Mutlu kalın
 boğa burcu

boğa burcu günlük yorum, boğa burcu, boğa burcu özellikleri, boğa burcu kadını, boğa burcu erkeği, astroloji, günlük burç yorumları, günlük burçlar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder