3 Eylül 2016 Cumartesi

Boğa burcu günlük yorum 04.09.2016

boğa burcu günlük yorum 04.09.2016


Sevgili boğa burcu kendimize olan güvenimizi daha akılcı bir şekilde fark etmeli ve neyi isteyip neyi istemedğimizi çok iyi bilmeliyiz.Bizim samimiyetmizi kimsenin sorgulamaya hakkı yok ve kendi fikirlerimizi düşüncelerimizi bir an önce aktif hale getimek ile birlikte artık ben bunu yaparım yapacağım kelimesini söylemenin zamanı geldide geciyor.

Aslında önümüzü çok net olarak görüyoruz sadece çevremizdeki bize yakın olan insanların yaptıkları zararların etkisinde kalıyoruz.Her defasında söyliyorum bir yerden zarar  geliyorsa uzaklasın tamam diyorsunuz ama yinede bir daha yapmaz diyerek yine aynı sorunları yasıyorsunuz ve bu hep böyle gidiyor.

Duygularımızı ne zaman kontrol etmeyi öğrenecegiz bunu hic sordunuzmu kendinize bence sorun artık bizi bu durumlara getiren duygularımız değilmi iyi niyetimiz değilmi....!!
Sorunları bildiğimiz halde hep aynı hataları yapmaktan vazgecmeliyiz.bu hayat bizim bu beden bizim kimseye hesap vermek zorunda değiliz..

Hayal kurduklarımıza bir bahene buluyorlar bir sebeb buluyorlar bu sebeb bulanlardan uzaklasın...Zor bir dönemden geciyoruz maddi konularda çok sıkıntılarımız var elbette bu hep böyle gitmeyecek tabiytki düzelecek.

Düşüncelerimizi kontrol edelim fikirlerimizi herkesle paylasmayalım bize ait olan özelimizi kimseye anlatmayalım bunları uyguladıgımız an başarı kacınılmaz olacaktır...

Mutlu kalın...
 boğa burcuboğa burcu - boğa burcu günlük yorum, günlük burç yorumları, Haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları, astroloji, boğa burcu özellikleri, boğa burcu kadını, boğa burcu erkeği

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder