20 Ağustos 2016 Cumartesi

Boğa burcu günlük yorum 21.08.2016

boğa burcu günlük yorum 21.08.2016

Sevgili boğa burcu huzuru sevgiyi sadakatı aradığımız yoğun bir zamandayız.Ve bu huzurun hiç bitmesini istemiyoruz çünkü huzura okadar özlem içindeyizki bunun bir tarifi bir anlatımı yok yok sadece huzur sadece huzur sadece huzur..

Bu dönemde hedeflerimizi yapmak istediklerimizi çok iyi bilmeliyiz ve iyi analizlerimiz olmak zorunda bunu başarmak zorundayız.Her ne olursa olsun biz elimizden geldiği kadar her konuda dürüst oluyoruz ve yapıcı oluyoruz.Ama neden karşımızdaki bunu yapamıyor neden neden neden demekten kendimizi alamıyoruz.
Hedeflerimizi belirliyoruz yapmak istediklermizi yapmak için büyük bir geyret içindeyiz.Disiliplin içinde bunun  üstüne gidersek başarı yakındır.
Alışkanlıklarımız bizi okadar zayıf bir hele getiriyorki bunun farkında olamıyoruz.İşin sırrı aslında kontrolü elde tutmalıyız hepsi bu yani kısacası duygularımızı kontrol etmek zorundayız.

İstediklerimiz ne kadar dogru bize ne kadar faydası var bunların analizini  yaptıkmı hayır yapmadık ve olumsuz sonuclar karsımıza çıkıncada neden böyle oluyor diyoruz dimi bu hep böyle oluyor neden bunu kontrol edemiyoruz artık buna bir dur demenin zamanı gelmedimi bence çok tan geldi ve geciyor...

Bu etkenlerin en büyük sebeblerinden biriside hayatımızdaki boşluğun kimse tarafından dolduralamaz olmasıdır.Tam diyoruzki tamam artık bu olmalı boşlukların yerini dolduracak bu olmalı diyoruz ama bir bakıyoruz yine hayal kırıklığı içindeyiz.Unutmayın bizim güçlü bir karakter yapımız var ama bazen zayıf düşebiliyoruz işde bura başlıyor herşey zayıflık yok acizlik yok yok yok yok....

Mutlu kalın....
boğa burcu günlük yorum

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder