12 Ağustos 2016 Cuma

Boğa burcu günlük yorum 13.08.2016

boğa burcu günlük yorum 13.08.2016

Sevgili boğa burcu bizim için tatsız ve huzur bozucu saatler veya dakikalar olma ihtimali bir hayli yüksek morel olarak kendimizi hazır tutmalıyız.Her nekadar çevremizdeki olumsuz durumlar bizim açımızdan gözlemlesekte bizim kendi içinimizdeki huzursuzluğu kırmak zorundayız.Bizi anlamayanlar için onalara karşı isteksizliklerimiz üzüntelerimiz kırgınlarımız var bunları gidermeliyiz.Sizi anlamıyorlarsada hiçde uraşmayın kendi haline bırakın gitsin.

Olmassa olmazlarımızdan biriside cinsel yönden isteklerimiz arzularımız bir hayli yüksek bir hal aldı kontrol edilmesi lazımdır.
İsteklerimiz ve arzularımız bizi zayıf hale getirebilir.Konrollü elden bırakmayın.Bizi yoran bizi geren ne olursa olsu kim olursa olsun bize zarar veren herşeyden uzak duralım.
Bu  aralar kendinizi baskı altında veya öfke dolu hissederseniz buna takılmayın sadece kendiniz için başka şeylerle uğraşın örneğin nefes egrersizi yapın çok faydalı rahatlarsınız.

İlişkinizdeki kısa dönemli soruları halletmek için elinizden gelen gayreti göstersenizde içinizde herzaman bir sızı oluyor ve karşı taraf  ne yaprsa yapsın bir önemi de kalmıyor.
Unutmayın hayatımızdaki bir takım istediklerimiz olmaya bilir olmuyor diye kendinizi yıpratmayın evren sadece kendi kaderini yaşıyor.
Bir şeylere emek veryorsunuz çaba veriyorsunuz olması için elinizden gelen  gayreti gösteriyorsunuz.Yani siz yapmanız gereken herşeyi yapıyorsunuz.
Ama eksik olan bir şey kalıyor düşünce yapınızdaki olumsuz fikirleri düşünceleri temizlemek gerekiyor.Yani bilinç altınızı temizlemelisiniz.

Finansman durumlarınızı düşünüyor ve yeni kaynaklar arayış içindesiniz.Harcamalarımızı dengeli yapmak zorundayız.Biliyorum çok kısıtlı gidiyorsunuz ama düzelecek merak etmeyin.
Bir şeyin farkındamıısnız başkalarına yardım ediyor ve onların işlerini  sorunlarını çözmek için uraş veriyorsunuz.Ama nedense kendiniz için bu emeği çabayı veremiyorsunuz.
İşinize odaklanın yapmanı gerekenleri yapın ve olumsuz düşünmeyin gerisi gelecektir.

Mutlu kalın....
 boğa burcu


boğa burcu, boğa burcu günlük yorum

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder