4 Ağustos 2016 Perşembe

Boğa burcu günlük yorum 04.08.2016

boğa burcu günlük yorum 04.08.2016


Sevgili boğa burcu şunu iyi anlamak gerekiyor ne yaptığımız yada nereye gideceğimiz yada kiminle konuştuğumuz yada nerde oldugumuzun bilincindemiyiz.Yani ne yaptığımızı biliyormuyuz.
Tamam herkes güzel şeyler ister başarılı olmak ister mutlu ve huzurlu olmak ister bu doğal bir şey ama ama............ insan bunu ne kadar hak ediyor....... yada biz bunları hak ediyormuyuz önce bunları gözden geçirmeliyiz.Eğerki bu yazdıklarımızı hiç birisi bide yoksa demekki o kişide sorun var demektir.Ve kedine bir bakması lazım kendisine çeki düzen vermesi lazım ve iyi analizler yapması lazım bu yazdıklarım biraz can yakıcı biraz morel bozucu olabilir.Ama sadece gerçekleri yazmaya çalısıyorum umarım beni anlıyorsunuzdur.

Evimiz ile biraz daha ilgi alaka ve özen göstermeliyiz.Dış hayat bizi oldukça yoruyor.Bazen kaybolup gidiyoruz.
İnsaların söylemiş oldukları sizin kafanızı karıştırmasın sizin düşüncelerinizi yormasın unutmayın sizin özel bir hayatıız var ve bu özel hayatınızı kimsenin bilmesine gerek yok..

Sevmek aşık olmak ilgi çekmek bu kavramlar biraz kafamızı karıştıra bilir zayıf düşmeyin duygularınızı kontrol etmelisiniz.
İlişkimizi iş hayatımızı aile hayatımızı sosyal hayatımızı bunların hepsini gözden geçirmeliyiz ve hepsini  bir düzen içine koymak zorundayız.

Borçlar ödemeler biraz can sıkıyor bu günlerde para para para dimi bize lazım olan önemli şey bu ama sıkıntı yasıyoruz.Harcamalarımızı yaparken ne kadar dikkat ediyoruz.
Çevrenizdeki kişilerin yada size yakın olan kişilerin sorunları derleri olabilir.Sizde bunlara yardım etmek isterken sizin kendiniz kırılmayın üzülmeyin yani sizi üzmelerine izin vermeyin dikkatli olmakta fayda var.


Mutlu kalın...
 boğa burcu


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder