1 Ağustos 2016 Pazartesi

Boğa burcu günlük yorum 02.08.2016

Boğa burcu günlük yorum 02.08.2016


Sevgili boğa burcu yeni ay ile kendimizin ailemizin sevdiklerimizin güven tazeleme istediğimiz artıyor.Güven sorunlarımızı gözden geçirirken karşımızdaki kişinin hassas düşümesini isteyebiliriz.Bir çok sorunları gözden geçriyor ve bu sorunları çözmek için siz elinizden gelen gayreti gösteriyorsunuz fakat her ne kadar siz elinizden gelen gayreti göstersenizde karşı taraf bunu anlamamakta ısrarcı görünüyor.

İkili ilişkilerimizi partner veya eş vaya arkadas veya herhangi birisi ile olan ilişkilerde karşı tarafı biraz daha dikkatli dinlemekte fayda var.Onların göremediklerini siz görebilirsiniz.Ve bu sayede onlara yardım edebilirsiniz.Unutmayın sizin yoklugunuzda herzaman zorluk çekerler ama bunu farkında olmazlar.Taaaki sizin yokluğunuzu fark edinceye kadardır bu fark ettikleri zaman iş işden geçer ve heryerde sizi ararlar.

Bazen aşamadığınız yada yapamadığınız işleriniz de hemen pes etmeyelim mutlaka bir çaresi vardır.Unutmayın zor hale sadece insanlar getiriyor.
Hayatımızı disiplin içinde ilerletebilirsek herşeye daha kolay ulasabilirisiniz.Ve bu sayede artık zorunlarda sizin için bir önemi kalmayacaktır.

Bu ara yüksek enerjili günler önünüzde olacak fakat bunu iyi yönde ve soguk kanlı davranmak gerekir.Ani kararlar vermemek gerekir.Önce düşünüp sonya uygulama olmalıdır.
Hayatımızdaki denge sorunu bu yüzden meydana gelmektedir.Enerjimizi kontrol edemediğimiz için bu yan etkilere sebeb olur.
Risk oranını düşürün gerekirse hiç riske girmeyin...

Mutlu kalın.....
 boğa burcu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder