29 Temmuz 2016 Cuma

Boğa burcu günlük yorum 30.07.2016

boğa burcu günlük yorum 30.07.2016


Sevgili boğa burcu aile bağlarımız geçmiş dönemlere göre bu dönem daha yüksek sevgi saygı sadakat bakış açılarımız üst seviyede olacaktır.
Aşk hayatımızda istediğimiz ilgiyi görememe duygularmızı karşıya yansıtma sıkıntısı içinde olduğumuzu düşünmekten vazgeçmeliyiz.
Gayet rahat ve doğa olmalıyız partnerimiz farklı düşünceler çinde olabilir.Dış etkenlerden duymuş olduğu kelimelerden etkileniyor olabilir.
Arkadas çevremizde herzaman olduğu gibi yine bazı konularda hedef haline geliyoruz.Bunu çok ince düşünerek kendimizi yıpratmayalım ve kimsenin bizi yıpratmasına izin vermeyelim.
Bir çok hayat mücadelesi içinde iken kendimizi bir çok konularda eksik hissetmemeliyiz.Tam tersi daha güçlü bir karakter ortaya koyarak daha güçlü oldumuzu hayata karşı göstermeliyiz.
İnsanın ihtiyacları hiç bitmez bunun için kendimizi ne olursa olsun herzaman zayıf görmemeliyiz.Boğa burcu güçlü bir karakter yapısına sahip olduğu için aslında hiç bir şey zor deyildir.
Çevremizdeki olumsuz gelişmelerin etkisi altına çabuk giriyoruz.Bunu kontrol altına almalıyız.Sadece kendi hayatımıza odaklanmalıyız.
Elmizden geldiği kadar olumsuz insanlardan uzak duralım.Bizi yıpratan her ne olursa olsun uzak duralım.
Boş zamanlarımızı geçirmek için yürüğüşe cıkabiliriz.Çok daraldığımız anlarda sessizlik olan bir yerde dinlenebiliriz.Beynimiz okadar çok düşünüyorki herşey var bu düşünceleri kontrol edemediğimiz zamanlarda bizi oldukça bunaltıyor.Lütfen düşüncelerinizi kontrol edebilelim.Yoksa biz farkında olmadan bize zarar veriyor.
Aklıma gelmişken dinlemiş olduğumuz arebesk türü müziklerden elimizden geldiği kadar uzak durmakta fayda var bizi yoran şeylerden uzak duralım.
Üretmeliyiz güzel şeyler düşünmeliyiz spor yapmalıyız yeni şeyler öğrenmeliyiz...

Mutlu kalın..
 boğa burcu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder