12 Haziran 2016 Pazar

Boğa burcu günlük yorumu 13.06.2016

boğa burcu günlük yorum 13.06.2016


Sevgili boğa burcu bu dönem biraz karışık biraz durgun biraz kendimizle ilgili sorunları anlayamamakla beraber maddi konumlarımızın derdine düştük.
Değerlerimizi oldukça gözden çıkardığımızın farkında olmalıyız.Hayatın sorunları okadar kafamızı yoğun bir şekilde meşkul ediyorki neyi yaptığımızın farkında olmakta zorluk çektiğimiz günler oldu.Biraz daha kendi özümüze dönmekte fayda var.İçimizdeki gücü dışa çıkarabilsek aslında sorun falan hiç bir şey kalmayacak sadece kalıplardan kurtulmalıyız.
Yapmamız gereken biraz daha emek biraz daha çaba içinde olmatır.Biliyorum zor bir şey diyorum bunun için konsantire olmak ve odaklanmak gerekir.

Bazen öyle anlar geliyor aşk isteğimizi bile unutur bir hale geliyoruz.Toparlanmalıyız ve kendimizden emin bir şekilde ilerlemeliyiz.
Sevgili boğa burcu biliyorumki hayatızdaki bir çok şeyden tat almıyorsunuz.Ama hayat böyle sorunlarla dolu streslerle dolu dertlerle dolu bir hayat bu şunu unutmayınki çok zengin olsanızda bütün heryer sizin olsada bu sorunlar yine olacak bunun için özümüzü bulmalıyız.Sadece bunu başarabilsek emin olunki okadar güzel olacakki siz bile farkında olmayacaksınız.

Sorunlardan biriside budur bizi kimsenin anlamamasıdır.
Unutmayın herkes kendi kaderini yaşar evrende kendi kaderini yaşar.Bize düşen bu sisteme ayak uydurmak.Zorlandığımız yer burası sisteme ayak uydurmakta zorluk çekiyoruz.Bütün insanlarda bu sorun var.Bunun için ne olursa olsun kendinizi mutsuz etmeyin ve kimseninde sizi üzmesine izin vermeyin..

Çevremizdeki bize karşı olan gelişmeleri ve zorlukları normal karşılamayın.Sizin ruh halinizi ve sinirlerinizi bozan etkenlerden uzak durun..Hayat güzel sadece tadını çıkarın...

Mutlu kalın...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder