26 Nisan 2016 Salı

Boğa burcu günlük yorum 27.04.2016

Boğa burcu günlük yorum 27.04.2016


Sevgili boğa burcu çevrenizdeki insanların kendilerine karşı hep zayıflık içeren olumsuzluk içeren kelimeler söyleselerde sizin kendinize olan güven herkesin hayarınla sizi takip etmesini sağlıyor.Çünkü her insanda bu yok boğara özel bir durumdur.

Bu sayede hangi iş olursa olsun nerde olursa olsun sizin açınızdan zor yok imkansız yok boğa urcu istediği zaman istediğini elde eder.Enerjiniz bugün yüksek geçiyor düzgün kullanmalısınız..İşerlerinizi göz ardı etmekten kaçının.Sizin her ne kadar çevrenizdeki olumsuz insanlar olsada sizin kalbiniz oladar güçlüki herşeyin üstünden gelebilirsiniz.

İlişkinizde sorunlar var bu sorunları düzeltmek için yanlış davranış için olmayın.Ne olursa olsun size ait olan bir şeyde sorun var sa bu sorunun sebebini başkalarında aramaya gerek yok.
Yakın arkadasınız sizi oldukça umutlandırıyor.Her zaman daha çok üretmelisiniz.Yeni bişiler bulmalısınız.Kendinizi herzaman yenilemelisiniz.Sizin sağlık durumunuzu gözden gecirmeilisiniz emin olunki hastalıgınızın sebebleri sizden deyil çevrenizden çevrenizdeki insanlar size zarar veriyor siz farkında deyilsiniz.Umarım beni anlarsınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder