17 Şubat 2016 Çarşamba

Boğa burcu günlük yorum 18.02.2016

boğa burcu günlük yorum 18.02.2016


Sevgili boğa burcu şu günlerde elimizden geldiği kadar hayatımıza kendimize yaptıklarımıza yapacaklarımıza dikkat etmeliyiz.İnsanlar ile aramızdaki mesafemizi korumakta fayda var mesafemiz yoksa mesafe koymakta fayda var.İyi niyetimizi kötüye kullanmalarına fırsat vermemeliyiz.

Yaptıklarınız sizin için önemli oldugu için ve bunun için ince düşündügünüz için karşınızdaki kişininde aynı şekilde düşünmesini istiyorsunuz ama karşıdaki sizin gibi düşünemezki düşünse zaten sorun olmaz.

Siz elinizden gelen gayreti gösteriyorsunuz ve bunun için büyük geyret içinde davranıyorsunuz.İşinizdeki gelişmeleri bir kez daha gözden geçirmekte fayda var.Kendinizi hergün yenilemek için farklı düşünceler içine girebiliyorsunuz.

Sizin beyniniz ve düşüce yapınız okadar iyiki çevreniz tarafından aranan kişi haline gelebiliyorsunuz.Elimizden geldiği kadar konular ne olursa olsun egolarımıza yenik düşmeyelim.Bulunduğunuz ortamlardan sizin canınızı sıkıyorsa sizi geriyorsa sizin olumsuz düşünmenize neden oluyorsa o ortamlardan uzak durmakta fayda var.

Değer verdiğimiz insanların mutlu olması için elinizden gelen gayreti gösteriyorsunuz.Ya karşınızdaki kişi bunu ne kadar düşünüyor buda önemlidir.Bizim için önemli olan başkaları için önemli olmayabilir en azından bunu belli etmemekte fayda var.Bazen daralırız ve içimizden gecen isteklerimizi düşünürüz ama olmuyorsa bizi üzer dimi işde burda başlıyor.

Ruh halimizin farkında olmalıyız.Yani maddesel olanaklara takılmayalım.Kararlarımızı verirken bir kez daha iyice analiz yapalım daha iyi olur.Yaptıklarınızın başkası tarafından sorgulanması sizin oldukça canınızı sıkıyor.En azından buna izin vermemekte bizim elimizdedir.

Ailemize daha çok zaman ayırmakta fayda var.Herşey gönülünüzce olsun...

Mutlu kalın....İFKİ
 boğa burcu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder