11 Şubat 2016 Perşembe

Boğa burcu günlük yorum 12.02.2016

boğa burcu günlük yorum 12.02.2016


Sevgili boğa burcu istediğiniz yapmak istediğiniz beyninizdeki düşüncleri yapmak için sakin ve sadece yapmak istediğiniz her neyse ona odaklanmalısınız.Bir çok konularda kendinizi olduk yanlız hissediyorsunuz.Bu normal sakın neden kendimi yanlız hissediyorum diye sakın üzülmeyin yanlızlık güzel tadını cıkarın hemde cok güzel huzur var.:)
Hayatınızdaki alışkanlıklar yakanızı bırakmıyor deyilmi anılarınızda yaşamış olduğunuz güzel veya çirkin ne varsa alışkanlıklar bizi hep kendine çekiyor.Önemli olan yer burası işde zor olan güzel dir.Zor olanı yenmek güzeldir.İnsanı güçlü yapar azimli yapar.Hayata bağlar.Özgüven verir.

Hayal gücünüz okadar genişki bir an kendinizi hayallerinize kaptırıp gerçek hayattan uzaklasıyorsunuz.Ama ne olursa olsun hayallerinizi anlatmayın başkaları bilmesin.
Ruh halimizi iyi tanımalıyız biz kimiz neyiz nasıl bir yapımız var özümümüzü tanımamız gerekir.Ancak ozaman hayattan tat alabiliriz.Her ne olursa olsun sağlık ve sakin mantıklı düşünmekte yarar var.Bu böylesi bizim için daha iyi ve hayırlı olur.Karşımızdaki insan sevmiş yada sevmemiş anlamış yada anlamamış bunların bir önemi olmağını anladığınız zaman herşeye daha farklı bir şekilde bakacaksınız ve kendiniz daha net olarak görebileceksiniz.Duygularınızın esiri olmayın yenilmeyin hislerinize.. Sizi zayıf düşüren duygulardır.

Sizin için altn kelimeler söyliyorum bu kelimeleri hiç bir yerden duyamassınız yazdıklarımı iyi analiz yapınki daha kolay anlayabilesiniz.
Sabahları uyandığınız zaman azda olsa kısa da olsa sabah sporsunuzu yapın çok faydasını görürsünüz.
Elinizden geldiği kadar çevrenizekilere yardımcı olmaya çalısıyorsunuz.Ama artık kendiniz için zaman ayırın kendinizi düşünün birazda kendinize hiç önem vermiyorsunuz.
Sadece önem verdiğinizi sanıyorsunuz.Ama hep bir hayal kırıklığı var içinizde burukluk var.Yenin artık bu düşünceleri.
Siz güçlüsünüz karakter yapınız güçlüdür.Ve her ne olursa olsun mücadele etmeyi seviyorsunuz.bu sizin yapınızda var.

İşler parasal durumlar ikili ilişkiler daha iyi bir konuma gelicek.Biraz emek biraz caba biraz sabır hepsi olur merak etmeyin.Şimdi diceksiniz hep sabrediyorum ama olmuyor.
Olmuyorsa daha zamanı gelmemiştir.Acele etmeyin telaşe etmeyin sadece sabır içinde ilerleyin su akar yolunu bulur..

Mutlu kalın....İFKİ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder