10 Şubat 2016 Çarşamba

Boğa burcu günlük yorum 11.02.2016

boğa burcu günlük yorum 11.02.2016


Sevgili boğa burcu bugün enerji dolu bir olacak bizim için bu enerjimizi düzgün bir şekilde kullanalım mutluluk ve huzur düşünelim güzel düşünerek günümüzü daha güzel bir hale getirebiliriz.Elinizden geldiği kadar bilginizi ve ve yardım amaçlı paylaşımlarınızı üst seviyeye çıktığı bir dönemdeyiz.Bizi mutlu eden sevindiren ilgimizi çeken şeyleri elde etmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.Ailemize daha yakın olma zamanı geldi.Kafamıza takılan bazı sorunlardan biriside kilo vermek için elimizden galen göstermiyoruz.

Sağlımız için biraz daha dikkatli olmamız gerekiyor.Beslenemlerimize dikkat etmekte fayda var hızlı yemek yemeği okadar seviyoruzki bir anda tabakta hiç bir şey kalmamış nedense yemek yirken kendimizi firenliyemiyoruz.

Aşk hayatımız da karşımızdaki kişinin daha inandırıcı hal içinde olmasını istiyoruz.Söylediği kelimeler bizi ikna etmiyor.Kendine göre haklımış gibi görünmesi canımızı sıkıyor.
Halbuki biz elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.Ama onun tutarsız kıskançlıkları anlamsız karşıtı olmayan kelimeleri bir hayli yoruyor bizi ama o farkında deyil olamaycakta.
Elinizden geldiği kadar yardımcı olamaya çalısıyorusunuz her konuda ama bunu bir türlü anlamıyor.

Yinede biz elimizden gelen gelen gayreti gösteriyoruz karşımızdaki insanların bunu anlamamaları bize anlamsız geliyor.
Yakın çevre içinde bir takım toplantılar bizi bekliyor.Bur toplantılarda bizi çekemeyen art niyetli kişiler olacak dikkatli olamkta fayda var.
Söylemiş oldukları kelimeleri kaydeye alamamakta yarar var.Onlar anlamsız kelimelerini konuşa dursunlar biz işimize bakalım böylesi daha iyi olur.

Her zaman karşımızdaki ilişkide bulunduğumuz kişinin karakter yapısının ve kişiliğinin güç olmasını istiyoruz..Ama istediğimiz sonucları herzaman alamıyoruz.
Çünkü bizi tamamlayan bir akıl olması lazım fikir olması lazım neden kısıtlı kalırlarki neden herşeye düz mantık bakarlarki anlam vermekte zorlanıyoruz.
Her ne olursa olsun kim olursa olsun ne olursa olsun hayata karşı iyimser olmak zorundayız. Güzel düşünmek zorundayız.

İş alanında farklı fikirlere sahipsiniz.Ama bir türlü istediğiniz desteği bulamıyorsunuz.Neden derseniz sizi anlayan yok sizin gibi düşünnen yok bunun için üzmeyin kendinizi,.
Parasal yönden rahatlama olacak.Kısa zaman içinde güzel dahada güzel günler olacak biraz sabır içinde ilerliyelim.

Gününüz güzel olsun gönlünüz hoş olsun mutluluklar sizi bulsun....

Mutlu kalın...İFKİ
boğa burcu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder