9 Şubat 2016 Salı

Boğa burcu günlük yorum 10.02.2016

boğa burcu günlük yorum 10.02.2016


Sevgili boğa burcu Aile konularınızı bir kez daha gözden geçirmekte fayda var.Dışardaki sosyal hayat oldukça sizi meşkul ediyor.Aile içine daha çok zaman ayırmanızda fayda var.
Aile içinde tartışmalar sorunlar olabilir bunlar normal şeyler her istediğiniz aile için de olmuyor diye kızmaya gerek yok aile,nin yerini hiç bir şey tutamaz.

Bir çok konularda istediğiniz yapmak istedikleriniz olmuyor diye kendinizi çok yıpratıyorsunuz.Bir şey olmuyorsa bir yerlerde sorun var demektir.Önce bu sorunu çözmeniz gerekir.
Boğa burcu insanlar konusunda sorunlarınız oluyor.Bunun için başkalarına kızmayın bu sorunların oluşuna siz izin verdiğiniz için oluyor.Siz izin vermesseniz kim sizi sorunlarla başbaşa bırakabilirki sadece doğru yerde ve doğru insalar ile iletişim halinde olmalıyız.Unutmayın insan hataya hep meyillidir.Bunun için seçiçi olmakta fayda var.

Bir işde başarılı veya hayatta başarılı olmak için önce şu aceleci huyumuzdan vazgeçmeliyiz.Kıskançlık hastalığını yenmeliyiz.Ve doğru yerde doğru zamanda doğru kendini bilen insanlar ile iletişim halinde olmalıyız.Aldığımız işi sonuna kadar takip etmeliyiz.Yarın yaparım yada 1 saat sonra yaparım yada daha sonra yaparım gibi düşüncelerden uzak olmalıyız.En önemlisi kendimizi çok iyi tanımalayız.Kendimizi tanırsak kendimizi anlarsak karşımızdakinin bir önemi yok.


Sizin her konuda zaten cesaretiniz var aklınız ve mantığınız ile zaten bunu başarıyorsunuz.Sadece acabalarınız var.Hayatımızda acabalar olduğu sürece bir yere gelemeyiz.Size yakın birisi sizin kafanızı oldukça karıştırıyor.Ve bazı konularda size engel oluyor.Analizi sizin yapanız gerekir.Kendi duygularımızı yenmek biraz zor olur.Ama başarabilirsiniz.Mutsuzluk umutsuzluk gibi düşünceleri kafanızdan söküp atın siz herzaman mutlu olmalısınız.Sizin huzurlu olmanız gerekir.İkili tartışmalar içine girmeyin araya girmeyin iyilik yapıyorsunuz ama sonradan size kötü olarak geriye dönüyor.Gerek yok sadece kendi işinize odaklanın ve bakın daha güzel bir hal içinde yoluna girecektir.

Geçmişte yaşananlar geride kalmıştır.Takmayın geride kalmış anıları olayları düşünceleri zihninizden atın silin hepsini sizi yavaşlatıyor.

Mutlu Kalın....İFKİ
 boğa burcu


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder