7 Şubat 2016 Pazar

Boğa burcu günlük yorum 08.02.2016

boğa burcu günlük yorum 08.02.2016  1. Sevgili boğa burcu bir çok tartışmalar gerilmeler içinde kaldığımız bir dönemdeyiz.Bu zor günleri sinirli bir şekilde aşamayız daha sakin ve ılımlı olmakta fayda var.

  2. Bir konu üzerindeki tartışma esnasında siz kendinizi karşı tarafa sinirlenmeden ılımlı bir şekilde ifade ederseniz daha güzel sonuçlar alacaksınız.Anlık kararlar vermekten uzak durmakta fayda var.Bir şey veya bir konu üzerindeki kararlarımızı verirken daha mantıklı ve güzel analiz yaparak vermekte fayda var.

  3. Zaten bir anlık sinir bir anlık öfke yüzünden olacak işimizide olamayacak bir konuma getiriyoruz.Bunu aşabilirsek daha hızlı ilerleriz.Okadar kuruntulu düşüncelerimiz varki hiç olmayacak şeyleri takıp kendi kendimizi yiyip bitiriyoruz.

  4. Oysaki takıntılarımız kuruntularımız bize okadar çok zarar veriyorki sonrada ben neden yapamıyorum bu neden olmuyor veya neden herşey kötü gidiyor gibi düşünceler içinde kaybolup gidiyoruz.Sadece kendi işimize kendi durumlarımıza odaklansak hiç bir sorun kalmayacak insanların söyledikleri yaptıkları yada bizim hakkımızda konustuklarına okadar çok takılıyoruzki bizi oldukça bunaltıyor.

  5. Ne yapmalıyız sadece kendimizi ilgilendiren kendi işimizie oadaklanmakta kendi hayatımıza odaklamakta fayda var huzur var.
  6. Hayatımızdaki sorunlar çelişkiler bizi  bayabi yordu.Tabi bu tür sorunların çözümlerini arıyoruz ama yanlış yerlerde arıyoruz.Herşey bizim beynimizde aklımızda beynimizi kullanmak gerekir.

  7. Unutmayın kendinize herzaman güvenin kendinizi herzaman sevin kendinize değer verin unutmayın önemli olan sizsiniz bir başkası deyil sadece sizsiniz.

  8. İlişkideki güven olgusunu bir türlü kuramadık.Aslında birazda bu bizim düşüncelerimizde saklıdır.Her insan kendi kaderini yaşar.İyi olursa iyi yaşar kötü olursa kötü yaşar bukadar basittir.Mutlu kalın ....İFKİ
boğa burcu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder