2 Şubat 2016 Salı

Boğa burcu günlük yorum 03.02.2016

boğa burcu günlük yorum 03.02.2016


  • Sevgili boğa burcu genel olarak sevdikleriniz değer verdikleriniz için herşeyi yapıyorsunuz.Keşke onlarda biraz sizin için bişiler yapsalar.Şunu herzaman iyi yapmakta fayda var karşımızdaki  kişinin niyeti kişiliği kelimeleri size rahatsızlık verdiği zaman ne olursa olsun kim olursa olsun uzak durmakta fayda var.


  • Bu size yakın birisi olsa dahi bir önemi yok uzak durmakta fayda var.Onun söyledikelerine konuşalarına takılmamak lazım onun için kendinizi sinir etmeyin yani deymicek insanlar için kim olursa olsun önemli olan sizsiniz.

  • Zorlukları aşmaktan yoruldunuz artık yeter diyesiniz geliyor.Ama yapacak birşey yok desem aslında var aklımızı mantığmızı kullanmalıyız. doğru yerde doğru kişi ile olmalıyız hepsi bu bunuda başarmak için kendinize güvenin ve inanın sadece kendinize inanın.


  • Bugün sizin için duygusal yüklü bir gün olacak.Bazen içinizde okadar büyük bir enerji oluyorki herşeyi kırıp dökmek haykırmak bağırmak çığlık atmak istiyorsunuz.Bunun nedeni içinizdeki enerji birikiminden kaynaklanıyor.Bu enerjiyi bir şekilde dışa atmalısınız.Arada çıplak ayak ile toprağa basın rahatlarsınız.:)
  • Her defasında karamsar olumsuz düşüncelerden arınmalısınız.Bir yemek veya bir yerde iken veya bir eğlencede iken bile sizin huzurunuzu kaçıran düşünceler olabiliyor bunlardan kurtulun.

  • Bu aralar işiniz ile ilgili sizi birazdaha gayret içinde görüyorum.İşinize verdiğiniz çaba ve emeklerin karşılığını alacaksınız.Sizin yaptığınız güzel fikirler herkesin dikkatini çekiyor.
  • Güven sorunu var.Bu sorunu aşmak ne kadar zor ne kadar kolay çevremizdeki iletişim kurduğumuz insanlara bağlıdır.Gününüz güzel olsun.


Mutlu kalın...İFKİ
 boğa burcu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder