29 Şubat 2016 Pazartesi

Boğa burcu günlük yorum 01.02.2016

Boğa burcu günlük yorum 01.02.2016


Sevgili boğa burcu bizim hayatımızda herzaman olmasını istediğimiz ilişkimizi bir kez daha gözden geçirme zamanı bu dönem dikkatli olmalıyız.
İş alanlarında kendimizi oldukça geliştirmeliyiz.Öğrendiğimiz ve uyguladığımız herşey bize az geliyor.Belli kesimlerin gözünde güzel görünsede bu bizi tatmin etmiyor.
Her ne kadar çevemize karşı gayet rahat bir şekilde fikirlerimizi düşüncelerimizi söyliyebiliyoruz.Peki bu rahatlığımızı bize yakın olan kişilere neden gösteremiyoruz.
Bir boğa burcunun yanlız kaldığı zaman daha rahat düşünür.Ama bu yanlızlık insanların gözünde her ne kadar kötümüş gibi görünsede boğa burcu bunun kıymetini herzaman bilir.

İlişkimizde ne kadar ılımlıyız ne kadar sabırlıyız ne kadar doğru düşünebiliyoruz bunları bir daha gözden geçirmeliyiz.
Biz elimizden geldiği kadar insanlara karşı iyi niyetli davranıyoruz.Ama karşımızdaki canlı bunu ne kadar anlıyor bu ayrı bir konu insanlara rağmen biz yinede iyi niyetimizi elden bırakmayalım emin olunki her zaman iyilik kazanmıştır.

Saygıyı elimizden geldiği kadar herzaman ilk önceliğimiz olarak elde tutalım bu çok iyi olur.İlişkide bulunduğunuz kişiyi anlamsız düşünceler içinde olarak sorunları gidermessiniz.
Siz elinizden gelen gayreti gösteriyorsunuz ve göstermeyede devam ediyorsunuz.Ve ilişkide partnerinizi denemek için bir takım kelime oyunları yaptığınız sürece karşınıza herzaman sorunlar dahada büyümüş bir şekilde karşınıza çıkacaktır.Hayatınızda sorunlar olabilir problemler olabilir bunlar var diyede kendi hayatınızı karartmayın...

Mutlu kalın....ifki
 boğa burcu günlük yorum

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder