5 Ocak 2016 Salı

Boğa burcu günlük yorum 06.01.2016

boğa burcu günlük yorum 06.01.2016


Sevgili boğa burcu sizin için zor gelen şeylerden biriside verilen sözün yerine gelmemesi ve verilen sözü beklemek biraz yorucu oluyor.
İlişkinizdeki bazı gelişmelerde tartışmalar oluyor.İki tarafında savunma mekanizması devreye giriyor kim haklı kim haksız aslında herkes kendine göre haklı herkesin kendine göre doğruları var.Çevrenizde dikkatleri üzerrinize çekiyorsunuz.Bu sizin yapınızda var.Elinizden geldiği kadar uysal davranıyorsunuz.Siz iyi niyetli davrandıkça karşı tarafın aldırmaması önemsememesi sizi çok yoruyor.Önünüzde çok zaman var bu zamanı güzel bir şekilde değerlendirmelisiniz.Unutmayın her gecen saniye bile çok önemli hayat kısa zaman geçiyor her gecen saniyeyi mutlu bir şekilde geçirmelisiniz.Siz mutlu olmayı hak ediyorsunuz.Sizin her düşünceniz ileriye dönük yatırımlar planlıyorsunuz biraz emek verirseniz bunu başarabilirsiniz.
İş ve parasal yönden yeni planlamalar içinde olacaksınız.Yabancı insanlar ile iletişim halinde olacaksınız.Dikkatli olmakta fayda var.
Çevrenize güzel fikirler veriyorsunuz fakar karşı taraf bunu egoları yüzünden umarsamaz bir hal içinde davranıyor.Bunun bir önemi yok sizin iyi niyetiniz önemli.
Hergün yeni şeyler öğreniyorsunuz bu çok güzel öğrenmek çok güzel bir şeydir.Öğrenmeyi seviyorsunuz.
İş veya ev veya çevre alanında fazla konuşmak yerine daha aktif bir durumda işinizi takip etmelisiniz.
Yaptığınız bir şeyi tekrar tekrar kotrol etmekte fayda var.
Ne olura olsun aceleci davranmayın zaten en büyük sorunları bu aceleci tutumlardan kaynaklanıyor.
Daha güzel günler sizi bekliyor.Siz yeterki umudunuzu yitirmeyin ve güçlü bir şekilde ayaklarınızın üstüne basın gerisi zaten gelir.

Mutlu kalın....İFKİ
 boğa burcu

boğa burcu : boğa burcu - boğa burcu günlük yorum : boğa burcu günlük yorum - boğa burcu : boğa burcu - boğa burcu :: boğa burcu - boğa burcu günlük yorum :: boğa burcu günlük yorum

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder