4 Ocak 2016 Pazartesi

Boğa burcu günlük yorum 05.01.2016

boğa burcu günlük yorum 05.01.2016


Sevgili boğa burcu hayatınızdaki yoğunluk nedeni ile bir çok sizi ilgilendiren konulardan inaçlardan kendi benliğinizden uzaklaştırılmış bir durumdasınız.
Kendinizi iş, uraş, orası, burası, o şunu dedi, bu şunu dedi derken kaybolmuş bir durumdayız.Kim bunun farkında hiç düşünen varmı yada cesareti olan bununla yüzleşebilirmi.
Biz nereye doğru gidiyoruz.Biz ne yapıyoruz.Biz nerdeyiz kiminleyiz.Bu dünya neden var biz neden varız.Yada biz ne için yaşıyoruz.Bunları kendimize sorguluyormuyuz.
Yoksa dünya malının yada yalan aşkların pesine düşmüş bir haldemiyiz.Yada kendimizi mutlu etmek için egolarımızı tatmin etmek için kılıktan kılağamı giriyoruz.
Bu yazdıklarım sizin nefsinize biraz ağır gelebilir.Ama kızmayın bana size faydalı olmak için bunları yazıyorum.Anlayan zaten mesajı almıştır diye düşünüyorum.
İlişkinizdeki gelişmeler hayatınızdada önemli bir yere sahip oluyor.Ve pisikolojinizi bir anda kontrol altına alıyor.Ve sizi sizin kendi benliğinizden uzaklaştırıyor.
Size yakın bir arkakadasınız sizin için size fikirler veriyor.Sizi uyarıyor siz bundan ne kadar anlıyorsunuz bunu zaman gösterecek.
İşinizi önemsiyorsunuz.Ve işinizi severek yapıyorsunuz.Bu işinize verdiğiniz emeğin karşılığını tam olarak almadığını düşünüyorsunuz.
Hani diyoruzya işde bukadar biriktircem şunu alcem bunu alcem diyoruzya ama biriktirmeye geldiği zaman aynı düşüncelere sahip olamıyoruz.
Sanki bir şey bize engel oluyor ve bizi herşeyden alı koyuyor ve neyaptığımızı bilmeden yapıyoruz.Ve zaman geçincede pişmanlık duyuyoruz.

Mutlu kalın...İFKİ
 boğa burcu

boğa burcu : boğa burcu - boğa burcu günlük yorum : boğa burcu günlük yorum - boğa burcu : boğa burcu - boğa burcu :: boğa burcu - boğa burcu günlük yorum :: boğa burcu günlük yorum

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder