2 Ocak 2016 Cumartesi

Boğa burcu günlük yorum 03.01.2016

boğa burcu günlük yorum 03.01.2016


Sevgili boğa burcu kendinize sorduğunuz soruların yanıtını bulmak isterken kendiniz ile kavga eder gibi bir hal içindesiniz.
Aşk hayatınızdaki olumsuzluklar sizi bir hayli yorgun ve bitkin bir hale getiriyor.En çokta sizin verdiğiniz emeklerin görülmemesi fark edilmemesi sizi bir hayli üzüyor.
Çareler arıyorsunuz neden böyle oluyor neden neden sorusunu hep kendinize soruyorsunuz.Acaba yaptığımız seçimlerden dolayı olabilirmi sizce?
Ev hali biraz durgun biraz kırgın biraz incilmiş durumlarda olsa da buna izin vermeyin ve hiç bir zaman neşenizi bozmayın ve kimsenin de neşenizi kaçırmasına izin vermeyin.
Çevrenizdeki insanları izleyerek daha kolay sonuçlar alabilirsiniz.İşinize verdiğiniz çabayı emeği birazda kendiniz için verseniz mutlu bir hale geleceksiniz.
Sizin tutumlarınız sizin fikirleriniz çevrenizdeki insanlar tarafından kıskançlıkla takip ediliyorsunuz.Sizin yaptığınız her hamle karşı tarafı zayıf hale getiriyor.Çaresiz hale getiriyor.
Boğa burcunun söylemiş olduğu her kelimeyi her fikri herkes taşıyamaz ağır gelir hemde çok ağır gelir.
Kendinize duyduğunuz öz güven sayesinde bir çok işi başaracaksınız.Siz güçlü bir yapıya güçlü bir karaktere sahipsiniz sizin doğanızda bu var.
İşlerinizi severek yapıyorsunuz.Önemli olanda bu zaten işinizi severek yapmanız.Bir çoğu bunu başaramadığı için sizi dikkatle izliyorlar ve gizli hayranlık duyuyorlar.
Yazılarımda hep belirtiyorum dertlerinizi sorunlarınızı bir başkasına anlatmayın diye hep yazıyorum ama siz bunu hep yapıyorsunuz.
Size yakın olan arkadasınız veya dostunuzda olabilir bir takım alış veriş işlemleri var.Bu alışverişler sizi bir hayli üzüyor.Siz iyi niyetlisiniz ama karşınızdaki öyle deyil kötü bir durum.
Kazaçlarınızı biriktirmek için elinizden gelen gayreti gösteriyorsunuz.Ama bazı yerlerde yetmiyor.Üzülmeyin maddi sıkıntılar kısa zaman için güzel bir hale gelecektir.
Size birisi gelirde aile içi konularda şahitlik olurmusun gibi istekler gelebilir.Gerek yok uzak durmakta fayda var herkesin özel hayatı kendinedir.
Gülen yüzünüz solmasın herşey gönlünüzce olsun.

Mutlu İfki....İFKİ
 boğa burcu

boğa burcu boğa burcu boğa burcu :: boğa burcu boğa burcu günlük yorum :: boğa burcu günlük yorum

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder