1 Ocak 2016 Cuma

Boğa burcu günlük yorum 01.01.2016

boğa burcu günlük yorum 01.01.2016


Sevgili boğa burcu hayatınızdaki bazı eksik olan parcaları toparlama zamanı.Aşk hayatınızı duygusal durumlarınızı kuvvetli hislerinizi bir kez daha gözden geçirmekte fayda var.
Şu soruyu kendimize herzaman soralım ben ne yapıyorum.Ben kimi seviyorum artık kendimiz ile yüzleşme zamanı geldi.Kendimiz ile konuşma zamanı geldi.
Zaten yaptığımız hataların bir çoğu kendimiz ile yüzleşmediğimiz için bir takım sorunlar yaşadık ve halen yaşamaya devam ediyoruz.
Bir anlık hoşlantı bir anlık beyenme bir anlık hissetme yi biz sevgi sandık ama yanıldık nedenmi seni seviyorum kelimesi basitmi bukadar sizce hayır deyil hemde çok ağır onu taşımak yürek cesaret mertlik sadakat özgüven bunları gerektirir.Peki bunları biz ne kadar anlıyoruz yada ne kadar karşımızdaki kişi bunlara ne kadar değer veriyor bunu biliyormuyuz.Hayır bilmiyoruz.
Tek bildiğimiz egolarımızı benlik duygularımızı tatmin etmenin peşinde koştuk. Artık toparlanma zamanı artık dikkatli olma zamanı artık güvenme zamanı artık inanma zamanı ömür geciyor zaman bitiyor.
Çevrenizdeki olaylar gelişmeler insanların yaptıkları davranışlar sizi okadar yoruyorki mideniz bulanıyor desem yeri var.Sizde bıktınız bu luzumsuz insanlardan gereksiz insanlardan sizde bıktınız.Dediğim gibi geçmişte yaptığımız hataları yapmadığımız sürece bizi mutlu yıllar bekiyor güzel yıllar bekliyor.Aslında herşey bizim elimizde zor deyil çok kolay sadece analizimizi güzel yapacağız hepsi bu bunu başardığımız zaman hayata daha güçlü bir şekilde basabiliriz.
Sevgili boğa burcu bu yazdıklarımı lütfen dikkatli oku kelimeleri iyi anlaki sana faydam olsun.
Siz mutlu olmayı okadar çok hak ediyorsunuzki elnizde bir şey olsa hemen paylaşırsınız.Bir ekmeği ikiye bölersiniz siz iyi bir insansınız.Artık sizi kimsenin üzmesine kırmasına izin vermeyin bu sizi elinizde artık hayatımızdaki gereksiz parazitleri temizleme zamanı şimdi huzur zamanı şimdi aşk zamanı şimdi sevmek sevilmek zamanı haydi bakalım başlayalım.


Mutlu kalın....İFKİ
 boğa burcu

boğa burcu boğa burcu boğa burcu :: boğa burcu boğa burcu günlük yorum :: boğa burcu günlük yorum

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder