20 Aralık 2015 Pazar

Boğa burcu günlük yorum 21.12.2015

boğa burcu günlük yorum 21.12.2015


Sevgili boğa burcu sizin için herzaman ilişki düzeyi karışık olsada mutlu olmayı kendiniz başarıyorsunuz.
İlişkide halinde bulunduğunuz kişi size iyi niyetli olmaya çalışıyor ve sizin ona karşı tavırlarınızı gördüğü için kendine soruyor ben ne yapıyorum ve bunu sorguladığı için hoş davranmaya çalışıyor.
Günlük hayatınızda gelişen olaylar biraz kafanızda soru işaretleri bıraksada işinizi sevdiğiniz için bir nebze işiniz sayesinde sorunlardan uzak kalabiliyorsunuz.
Bugün sizin için artık fikirlerinizi düşüncelerinizi açıklama zamanı geldi ve siz bunu bir toptandı gibi düşünebilirsiniz bir şekilde düşüncelerinizi ifade edeceksiniz.
İş hayatınız biraz sorunlu geçsede insanların davranışları egoları sizin herzaman karşınıza bir sorun olarak çıkıyor.Ama bu tarz gelişmeler sizin alışık olduğunuz konular olduğu için fazla etkilemiyor.Sadece sizi anlayan sizi tamamlaya bilen bir beyin arıyorsunuz.
Günlük hayatımız içinde istediklerimiz ev hali olsun iş hali olsun çevre hali olsun herzaman istediğimizi almak için kendimizi anlatma zorluğu çekiyoruz buda bizi oldukça yoruyor.
Yakın çevremizdeki insanlar tarafından eleştiriliyoruz.Sanki bizim yaptığımız yada yapacak olduğumuz konular onları ilgilendiriyormuş gibi yorum yapıyorlar.Bu tarz insanlardan elimizden geldiği kadar uzak durmalıyız.Her zaman söylüyorum özel hayatımız bizi ilgilendirir başkasını ilgilendirmez.
İyi niyetli halimiz karşı tarafların bu iyi niyetimizi kötü niyetle yaklaşmaları bizi oldukça derinden etkiliyor.
Nedenki insanlar biraz iyi niyet gösterdiğinde hemen bunu kötü algılıyorlar neden neden sanırım çevremiz deki insanları kötü niyetli insanları temizleme zamanı geldi ve geçiyor.
Yüzümüze gülselerde aslında içlerinde hep bir kötü art niyet taşıyorlar.
Aslında sorun bizde neden derseniz insanlara karşı biraz mesafeli olmamız gerekiyor.Bu mesafeyi korumadığımız için herşeyimizi paylastığımız için karşımıza sorun olarak çıkıyor.Sonrada neden böyle oluyor diye dert yanıyoruz.
Maddi konularda doğru hesaplamalar yapmadığımız için bir türlü parasal konularda rahatlama yüzü göremiyoruz görsek bile çok nadir.
Tanımadığınız kişilere tam anlamıyla güvenmeyin mesafenizi koruyun önemli görmezlikten gelinemez.
Kıskançlık duygularımızı birazdaha kontrol etmeliyiz.

Mutlu kalın...İfki
 boğa burcu


boğa burcu boğa burcu boğa burcu :: boğa burcu boğa burcu günlük yorum :: boğa burcu günlük yorum boğa burcu yorumu :: boğa burcu yorumu boğa burcu günlük yorumu :: boğa burcu günlük yorum

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder